Univerzitní pobyty

Švýcarská Villa Ruffiex a její program

Jazyk: 
čeština ()

Rezidenční pobyt na jihu Švýcarska ve Valais nabízí uchazečům skvělé ubytování, originální pracovní prostor a měsíční stipendium v nádherném prostředí. Vedle mírně převažující francouzštiny je zde úředním jazykem také němčina. Uzávěrka přihlášek průběžně. Aktuálně 30. června.   

Italská rezidence Default 19

Jazyk: 
čeština ()

Společnost Ramdom nabízí pobyty v rezidenci Default 19 v Gagliano del Capo na jihu Itálie. Program je určen badatelům, kteří se ve svém výzkumu zaměřují na téma odlehlých míst a extrémních krajin. Uzávěrka pro odeslání přihlášek je 10. května 2019.

Rezidenční pobyt v Kyjevě

Jazyk: 
čeština ()

Institut umění Divadelní ústav vypisuje ve spolupráci s Českým centrem Kyjev výběrové řízení na měsíční tvůrčí pobyt v oblasti literární tvorby v Kyjevě v období od 1. do 31. května 2019. Uzávěrka je 15. března 2019. 

Umělecké a tvůrčí rezidence ve Velké Británii na rok 2019

Jazyk: 
čeština ()

Společnost Compass Live Art vyhlásila možnost pobytu ve svých rezidencích pro rok 2019 a přijímá zvláště přihlášky těch, kteří pracují s jakýmkoliv médiem a jejichž práce tkví v zapojení publika. Dílo má poté šanci být prezentováno na festivalu Compass v roce 2020.

Stránky